main
4

O KANCELARII

Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Hill jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią prawniczą oferującą usługi prawne najwyższej jakości, według konkurencyjnych stawek. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną dla firm oraz klientów indywidualnych. Stała i kompleksowa obsługa prawna oferowana przez kancelarię obejmuje profesjonalne doradztwo i ochronę prawną we wszystkich aspektach prawa cywilnego i rodzinnego, prawa karnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego i gospodarczego.

W ramach swojej działalności proponujemy zarówno reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej, jak i przygotowywanie pojedynczych dokumentów, niezbędnych w obrocie gospodarczym oraz procedurach sądowych (pozwy, wnioski, pisma procesowe, odwołania, apelacje, skargi, umowy, ugody itp.).

Naszym atutem jest indywidualne i elastyczne podejście do każdej sprawy, zarówno pod względem merytorycznym jak i finansowym. Dlatego też możemy zaoferować najlepsze rozwiązania prawne, odpowiadające konkretnym potrzebom klienta.

W związku z oferowaną pomocą oraz obsługą prawną Kancelaria utrzymuje także ścisły kontakt z adwokatami, radcami prawnymi, tłumaczami (j. angielski, j. francuski, j. rosyjski) oraz brokerami ubezpieczeniowymi z terenu całej Polski. Kancelaria posiada również stały kontakt ze środowiskiem naukowym, w szczególności z specjalistami z różnych dziedzin prawa, w tym z pracownikami naukowymi z Krakowa (Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomiczny) i Lublina (Uniwersytet Marii Skłodowskiej – Curie, Katolicki Uniwersytet Lubelski) zapewniając tym samym kompleksowe i skuteczne rozwiązanie każdego problemu prawnego.

Adwokat Artur Hill jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie skutecznego dochodzenia na rzecz swoich klientów odszkodowań pieniężnych, odzyskiwania od dłużników wszelkiego rodzaju należności w ramach prowadzonej windykacji, egzekwowania na drodze sądowej praw pracowniczych, prowadzenia spraw rozwodowych i o podział majątku, postępowań spadkowych, o zachowek, w tym kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych - spółek osobowych i kapitałowych. Jego dotychczasowa współpraca z organami administracji publicznej i zdobyte w tym zakresie cenne doświadczenie zapewnia klientom skuteczną pomoc prawną we wszelkiego rodzaju sprawach toczących się przed organami administracji publicznej w zakresie m.in. sporządzania odwołań, zażaleń od rozstrzygnięć administracyjnych oraz skarg do sądów administracyjnych. Adwokat Artur Hill jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Hill opracowuje oraz prowadzi szkolenia dedykowane dla różnorodnych grup odbiorców obejmujących wiedzę z zakresu prawa stanowiącą podstawowe narzędzie w codziennej pracy zawodowej. Szkolenia prowadzi Adwokat Artur Hill w szczególności dla przedsiębiorców lub ich pracowników, których celem jest poszerzenie wiedzy w wybranej tematyce prawniczej i zdobycie praktycznych umiejętności. Temat szkoleń jest dopasowany do potrzeb uczestników, zaś stopień zaawansowania do ich aktualnej wiedzy.

MASZ PYTANIA?

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią.

KONTAKT